Witowskie siatkarki

Dobry początek kadetek w Nowym Roku

Zespół kadetek po raz drugi pokonał w tym sezonie zespół Stali Grudziądz w rozgrywkach Ligi Wojewódzkiej. Tym razem było trudniej niż jesienią i ekipa z Grudziądza urwała seta naszym dziewczętom. czytaj dalej

Ponownie tie-break w meczu z Sompolnem.

Kolejny mecz z GKS Sompolno i kolejny tie-break. W meczach z Sompolnem mamy wyjątkowego pecha, a im dopisuje niebywałe szczęście. Jednak, jak mówią słowa piosenki, każde szczęście ma jednak swój kres i mamy nadzieję, że tak się właśnie stanie. czytaj dalej

Joanna Szyper "Siatkarką Roku" 2015

Marta Szynalska i Paulina Witkowska z tytułami "Odkrycie Roku" 2015 oraz wyróżnienie dla Aleksandry Kubiak. Przyjacielskie zmagania wygrały najstarsze z dwoma najmłodszymi w składzie. czytaj dalej

DSC_1596.JPG

Pierwsza porażka kadetek w Lidze Wojewódzkiej

Przegraliśmy 1:3 z Kopernikiem Gałczewo, choć równie dobrze mogliśmy wygrać 3:0 skoro w pierwszy wygranym przez nas secie, wyszliśmy ze stanu 4:14 na 25:23, a w każdym następnym w pewnym momencie prowadziliśmy różnicą kilku punktów. czytaj dalej